Brno - Slavkov u Brna

Golf Hotel Austerlitz,    Na Golfovém hřišti 1510,   684 01 Slavkov u Brna

Pro Brno a okolí realizujeme naše kurzy v malebném a reprezentativním Golf hotelu Austerlitz, v dobré dostupnosti od D1 a dalších. 

Kromě školících prostor pro teoretickou a praktickou výuku nabízí hotel ubytování, skvělou restauraci a další vyžití. Výhled z venkovní terasy restaurace na krásné golfové hřiště, turistické trasy a cestičky k procházkám, cyklostezky, nedaleké tenisové hřiště a samozřejmě možnost výuky golfu.

Kousek od hotelu je nádherný historický zámek Slavkov, s galerií a krásnými sochami. S překrásným parkem o rozloze 16 ha patří k nejvýznamnějším historickým zahradám na Moravě. 

V obci je možnost výběru z mnoha služeb: kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, posilovna, Fit-studio a další.

Ubytování a školící prostory

K dispozici máme školící prostor pro výuku v zadní části restaurace.

Prostory jsou vybavené  příslušenstvím pro teoretickou i praktickou výuku- projektor, flipchart, plátno…

Hotel nabízí ubytování v 6  bungalovech s 30 pokoji, ve velikosti garsonky  a teráskou na posezení.  Vybaveno sprchovým koutem, televizí a psacím stolem. Ubytování je včetně snídaně.

POZOR! pro naše studenty SLEVA na ubytování, při zájmu prosím kontaktujte Ing. Kateřina Libenská, tel: +420 775 221 577, libenska@hotelausterlitz.cz

Dopravní dostupnost

Školící místo je skvěle dostupné autem, z dálnice D1 máte nejbližší sjezd č. 201.

Obec Slavkov má vlastní autobusové a vlakové nádraží První den kurzu domluvíme čas zahájení výuky tak, aby korespondoval s Vaší dopravou.

Dopravní spojení: Z nádraží Brno-Zvonařka A5 jedou zrychlené autobusy do Slavkova č.106 a č.601, jízda 25-35 minut,vlakové spojení z Brna osobní vlak Os 4107 , jízda 35 minut. Ověřte si prosím na IDOS.CZ

Parkování je možné na určených místech na hotelovém parkovišti zdarma, k dispozici 50 parkovacích míst.

Stravování

Restaurace pro 80 osob, která poskytuje gurmánský zážitek, ochutnávku domácích limonád, kvalitní kávy, různých druhů piv a vín.

K dispozici je denní menu pro naše studenty od 169 Kč,  při společném stravování v době polední pauzy.

Součástí restaurace je v teplých dnech i venkovní terasa pro 60 osob, s výhledem na celý golfový areál. 

Přímo v obci je možnost nákupu v prodejně Penny market, Lidl, nachází se tam domácí cukrárny, potraviny, domácí pekárna a další.

Přejít nahoru