Přihláška, postup, dárkový poukaz, podmínky, GDPR

Postup: 

 1. Vyplníte přihlášku na zvolený kurz
 2. Obdržíte e-mailem automatickou odpověď o Vaší registraci na kurz
 3. Nejpozději 1 měsíc před termínem zašlete úhradu na bankovní účet -uchazeči z ÚŘADU PRÁCE nic NEHRADÍ (návod NÍŽE)!
 4. Zhruba 3 týdny před termínem obdržíte od nás podrobný informativní email o kurzu.
 5. Podáním přihlášky jste zařazeni do evidence zájemců, místo na kurzu se rezervuje až po ZAPLACENÍ KURZOVNÉHO, (nebo zálohy u kurzu 1. a 2.)
 6. Doplatek za kurz 1. a 2. se hradí platbou na účet nejpozději týden před zahájením kurzu.

Postup pro uchazeče z Úřadu práce ČR:

Pro uchazeče z úřadů práce  je pouze 1. Akreditovaný rekvalifikační kurz Florista -14 dní (ÚP hradí POUZE tento kurz)!

1. Na Vašem ÚP si podáte žádost o zvolenou rekvalifikaci Florista/ka  (41-008-H) a vyžádáte si odkaz na DATOVOU SCHRÁNKU ÚP a JMÉNO OSOBY, se kterou na ÚP jednáte.

2. Vyplníte na našich stránkách přihlášku na kurz, včetně odkazu na datovou schránku a jméno osoby z ÚP.

3. Zaslání tiskopisu C: Potvrzení o ceně rekvalifikačního kurzu a Akreditaci MŠ MT ČR vyřídíme ZA VÁS.

4. o schválení kurzu nás BUDETE INFORMOVAT e-mailem: info@floristickekurzy.cz

5. Obě potvrzení z ÚP, které obdržíte, odevzdáte v den zahájení kurzu.

Přihláška na kurz

 • Vyplněním přihlášky souhlasíte se Všeobecnými obchodními podmínkami a dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR).
 • V případě, že požadujete vystavení faktury, je nutné zaslat provozovateli kompletní fakturační údaje v přihlášce, v průběhu kurzu Vám bude zaslaná faktura emailem.
 • Informace o přijaté platbě nezasíláme, chcete-li si toto ověřit, kontaktujte nás e-mailem: info@floristickekurzy.cz

Dárkový poukaz

Postup:

Připravili jsme pro vás dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své blízké. Poukaz může být vystaven na libovolný kurz, nebo na libovolnou částku.

 1. Vyplníte přihlášku – jméno a příjmení účastníka kurzu a do políčka e-mail uvedete VAŠI e-mailovou adresu, na kterou obratem přijde odpověď o přijetí přihlášky. Do políčka druh kurzu zvolíte vybraný kurz, nebo pokud nemáte konkrétní kurz, tak „Dárkový poukaz“.
 2. Zašlete úhradu kurzovného na číslo bankovního účtu 65111967/2010 u FIO Znojmo, zpráva pro příjemce: Jméno účastníka kurzu a místo kurzu, var. symbol: datum zahájení kurzu
 3. Poukaz si můžete zkopírovat  ZDE (uložit jako obrázek JPG), vyplnit a vytisknout.
 4. V případě že neobjednáte konkrétní kurz, je potřeba, aby si obdarovaný sám VYPLNIL PŘIHLÁŠKU na konkrétní vybraný kurz a do poznámky napsal- „dárkový pokaz-hrazeno, měsíc/rok úhrady.“
 5. Dárkové poukazy lze využít na veškeré naše kurzy po celé ČR. Platnost poukazu  je jeden rok.

Stručné obchodní podmínky:

Přečtěte si prosím pozorně  Všeobecné obchodní podmínky pro pořádání floristických kurzů a Souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů ( GPDR) v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno a) nařízení Evropského parlamentu a rady EU 2016/ 679 s účinností od 25. 5. 2018

Zde stručné obchodní podmínky, v souladu s podrobnými podmínkami ohledně VII. Zrušení kurzu ze strany provozovatele a zrušení účasti objednatele na kurzu:

V případě, že ze strany dodavatele kurzu (Floristické kurzy Mgr. Renáta Steinová) dojte ke změně termínu kurzu, nebo zrušení kurzu, záloha, poplatek jsou vratné- zasíláme zpět na účet bankovním převodem. O tomto je objednatel kurzu informován e-mailem.

Při stornováním přihlášky ze strany objednatele po termínu uzávěrky kurzů (měsíc před zahájením kurzu) jsou záloha, poplatek nevratné. Je možné objednat na kurz místo sebe náhradní osobu, v tomto případě se platba kompenzuje (převede se na nového objednatele).

V případě bonusových kurzů (kurzy zařazené do výuky navíc, nebo zdarma)  si provozovatel vyhrazuje právo na jejich změnu (jiný -náhradní kurz, termín, nebo výuka).

Slevy a finanční bonusy na jednotlivé kurzy nelze sčítat (nemůžete uplatnit slevu ze zlevněného, nebo cenově zvýhodněného kurzu).

Přejít nahoru