Praha

Již několik let realizujeme naše kurzy v klidné, ale dostupné části Prahy, v hotelu BONA -SERVA, Koněvova 1107/54, Praha 3, Žižkov.  http://www.bona-serva.cz/

Kromě zázemí pro výuku nabízí hotel i ubytování a další vyžití. Je zde možnost posedět na malé zahrádce kavárny, sportovní vyžití nabízí park Vítkov (kolečkové brusle, běh).

Pět minut od budovy jsou krásné parky na relaxování, ze kterých je perfektní výhled na celé město a na Petřín a známý Žižkovský vysílač, který je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší stavbou ve městě, umístěný v oblasti Mahlerových sadů.

V okolí je možnost výběru z mnoha služeb: kadeřnictví, manikůra, pedikůra, pivní lázně, kosmetika, Power plate a další.

Možnost ubytování, školící prostory
Dopravní dostupnost a parkování
Možnost občerstvení a stravování

Školící prostory se nachází ve 3. patře budovy vlevo, k dispozici je výtah. Navedou Vás přímo na recepci při vstupu.

Prostory jsou vybavené stoly, židlemi a příslušenstvím pro teoretickou i praktickou výuku- projektor, flipchart, plátno… Součástí je samostatné WC přímo u školící místnosti. Alternativní školící prostor se nachází v zadní části kavárny.

Hotel nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojů s vlastním sprchovým koutem a  WC, 1 apartmán (s obývacím pokojem, 2 ložnicemi a koupelnu s vanou,WC), 1 jednolůžkový pokoj s vlastním sprchovým koutem a  WC.Recepce funguje 24 hodin. Ubytování je včetně snídaně, formou švédského stolu.

Školící prostory jsou vzdálené cca 2 zastávky od autobusového nádraží Florenc a 5 zastávek od Hlavního vlakového nádraží Praha.

Dopravní spojení: Zastávka MHD se nachází téměř u hotelu: ČERNÍNOVA. Spoje autobus 133, 207, 136, 509.  Ověřte si prosím na IDOS.CZ

Parkování je možné na placeném hotelovém parkovišti, je upřednostněné pro hosty hotelu, pokud máte zájem, domluvte se na RECEPCI hotelu:Tel: +420 267 204 300, +420 776 034 889

Dlouhodobé parkování za poplatek je možné si domluvit i v objektu supermarketu Billa, který se nachází v dosahu cca 300 m od budovy hotelu.

V přízemí hotelu se nachází přímo kavárna, která nabízí teplé i studené nápoje, včetně sladkého baru. Po domluvě a vrácení servisu je možné si nápoje vzít do školící místnosti.

Na požádání je možné mít ve školící místnosti rychlovarnou konvici, nádobí a nápoje je možné si donést vlastní.

V pěší dostupnosti, na ulici Koněvova je jídelna s denním menu, prodejna lahůdek a chlebíčků, nebo nová pizzerie a prodejna Kebab.

Několik metrů od hotelu je supermarket Billa.

V lokalitě hotelu se nachází spousta restaurací různých kuchařských stylů, například česká jídla, italská, čínská čí turecká.