Znojmo

Možnost ubytování, školící prostory
Dopravní dostupnost a parkování
Možnost občerstvení a stravování

K dispozici máme 2 školící prostory: školící místnost 102 pro 15 osob a školící místnost 106 pro 8 osob). Prostory jsou nově kompletně vybavené, včetně zařízené kuchyně.  Prezentace probíhá na 4 UHD smart televizi s uhlopříčkou 190 cm, k další výuce slouží flipchart, knihy, časopisy…

Rezidence 1923 nabízí ubytování v 6 plně vybavených apartmánech, s kompletně zařízenou kuchyní, jídelním koutem a teráskou na posezení.

POZOR! pro naše studenty SLEVA na ubytování -pouze 380,- Kč/noc v přiděleném apartmánu. Při vlastním výběru apartmánu sleva -30% z ceníku. V případě zájmu kontaktujte, tel: +420 777 886 662, info@floristickekurzy.cz

Školící místo je dobře dostupné autem, z dálnice D1 máte nejbližší sjezd na Jihlavu a pak po silnici 408 přímo na místo. Směrem od Brna po dálnici na Znojmo a sjezd č. 408.

Znojmo má vlastní autobusové a vlakové nádraží, dostupné MHD.  První den kurzu domluvíme čas zahájení výuky tak, aby korespondoval s Vaší dopravou!

Dopravní spojení: Autobus č.801 přímo od vlakového a autobusového nádraží, bez přestupu na zastávku Kuchařovice u kostela a pěšky cca 300 m na Rezidenci.

Parkování při příjezdu je možné na hotelovém parkovišti, je nutné předem domluvit na tel. č. 777 886 662.

Stravování v době kurzu je možné v blízké restauraci Emrammus (330 m pěšky) formou menu nebo ala carte.

K dispozici je denní menu v ceně 125 Kč. První den kurzu se můžeme domluvit na společném stravování v polední pauze. V době teoretické výuky si můžete objednat dovážku oběda přímo do školící místnosti.

Součástí školícího prostoru je kompletně vybavená kuchyně s MVT, indukční deskou, servisem, pokud preferujete vlastní stravování. Nealkoholické nápoje, káva a čaj jsou k dispozici po celou dobu výuky.

Přímo v obci je možnost nákupu (330 m od Rezidence) v prodejně Flop, nebo Pizzerie u Bubáka pěšky 330m.