• Home
 • /Přihlášení a platba- návod

Přihlášení a platba- návod

Postup:

 1. Vyplníte přihlášku na zvolený kurz
 2. Obdržíte e-mailem automatickou odpověď o Vaší registraci na kurz
 3. Nejpozději 1 měsíc před termínem zašlete úhradu na bankovní účet- uchazeči z ÚŘADU PRÁCE poplatek ani zálohu NEHRADÍ, postupují dle návodu NÍŽE!
 4. Zhruba 3-4 týdne před termínem obdržíte od nás podrobný informativní email o kurzu ( přesné zahájení, dopravní spojení, zázemí, vybavení, parkování atd.)
 5. Informace o přijaté platbě nezasíláme, chcete-li si toto ověřit, kontaktujte nás na tel.:+420 777 886 662 nebo e-mail: info@floristickekurzy.cz
 6. Podáním přihlášky jste zařazeni do evidence zájemců, místo na kurzu se rezervuje až po ZAPLACENÍ KURZOVNÉHO, nebo rezervačního poplatku (zálohy u kurzu Rekvalifikačního, Zrychleného a Intenzivního) a to NEJPOZDĚJI MĚSÍC před datem zahájení kurzu.
 7. Doplatek za kurz se hradí platbou na účet, nejpozději připsanou v den zahájení kurzu
 8. V případě, že požadujete vystavení faktury, je nutné zaslat provozovateli kompletní fakturační údaje v přihlášce nejpozději týden před zahájením kurzu. V průběhu, nebo po ukončení kurzu Vám bude zaslaná faktura emailem.

ČÍSLO ÚČTU:

 • poplatek za Akreditovaný rekvalifikační kurz Florista (14 dní)  i rezervační poplatek se zasílá na číslo bankovního účtu ČSOB Znojmo 181061207/0300      
 • variabilní symbol: datum zahájení kurzu
 • zpráva pro příjemce: Vaše jméno a místo kurzu
 • pro platby ze zahraničí: IBAN CZ19 0300 0000 0001 8106 1207
  BIC (SWIFT)CEKOCZPP

 

 • poplatek za OSTATNÍ kurzy se zasílá na číslo bankovního účtu FIO banka Znojmo 65111967/2010
 • variabilní symbol: datum zahájení kurzu
 • zpráva pro příjemce: Vaše jméno a místo kurzu
 • pro platby ze zahraničí: IBAN CZ 192 0100 0000 000 65111967
  BIC (SWIFT)FIOBCZPPXXX

Přihláška uchazeče z Úřadu práce ČR

Pro uchazeče z úřadů práce  je pouze Akreditovaný rekvalifikační kurz Florista -14 dní, se zkouškou z profesní kvalifikace (ÚP hradí POUZE tento kurz – ne jiné kurzy)

1. na Vašem ÚP si podáte žádost o zvolenou rekvalifikaci Florista(41-008-H) s akreditací.

2. vyžádáte si odkaz na DATOVOU SCHRÁNKU úřadu práce a JMÉNO OSOBY , se kterou na ÚP jednáte ohledně žádosti.

3. vyplníte na našich stránkách přihlášku na kurz a do „poznámky“ napíšete odkaz na datovou schránku a jméno kontaktní osoby z ÚP.

4. zaslání tiskopisu „C. Potvrzení o ceně rekvalifikačního kurzu“ a Akreditaci MŠ MT ČR vyřídíme ZA VÁS.

5. o schválení kurzu nás budete informovat e-mailem, telefonicky…

7. obě potvrzení z ÚP, které obdržíte, odevzdáte v den zahájení kurzu.

Stručné obchodní podmínky

Přečtěte si prosím pozorně Podrobné všeobecné obchodní podmínky pro pořádání floristických kurzů a Souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů (podle obecného nařízení pro ochranu osobních údajů GPDR) v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno a) nařízení Evropského parlamentu a rady EU 2016/ 679 s účinností od 25. 5. 2018

Zde stručné obchodní podmínky, v souladu s podrobnými podmínkami ohledně VII. Zrušení kurzu ze strany provozovatele a zrušení účasti objednatele na kurzu:

V případě, že ze strany dodavatele kurzu (Floristické kurzy Mgr. Renáta Steinová) dojte ke změně termínu kurzu, nebo zrušení kurzu, záloha je vratná- rezervační poplatek se zašle zpět na účet bankovním převodem. O tomto je objednatel kurzu informován e-mailem a vyzván k zaslání čísla účtu, na který se poplatek zasílá obratem zpět.

Při stornováním přihlášky ze strany objednatele po termínu uzávěrky kurzů (měsíc před zahájením kurzu) je záloha nevratná. Je možné objednat na kurz místo sebe náhradní osobu, v tomto případě se záloha kompenzuje (převede se na nového objednatele).

Při úhradě kurzu formou splátky nelze uplatnit žádné bonusy, ani dárky a cena kurzu se navyšuje o 1% za každý započatý měsíc až po doplacení celé částky.

V případě bonusových kurzů (kurzy zařazené do výuky navíc) a kurzů zdarma (v rámci pořádaných soutěží provozovatelem, za sdílení a další) si provozovatel vyhrazuje právo na jejich změnu (jiný -náhradní kurz, termín, nebo výuka) dle skutečného počtu aktuálních zájemců o deklarovaný kurz.

Slevy a finanční bonusy na jednotlivé kurzy nelze sčítat (nemůžete uplatnit slevu ze zlevněného, nebo cenově zvýhodněného kurzu).