• Home
  • /Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Připravili jsme pro vás dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své blízké.

Poukaz může být vystaven na libovolný kurz, nebo na libovolnou částku, kterou si určíte. Máte na výběr z několika možností:

1.Poukaz si můžete zkopírovat  v menším formátu vedle (uložit jako obrázek JPG), vyplnit a vytisknout.

2. Poukaz Vám můžeme na základě Vašeho požadavku emailem zaslat elektronicky ve velikém rozlišení, pro Vaše další úpravy.  (Do poznámky přihlášky napište: ŽÁDÁM POUKAZ VE VELIKÉM ROZLIŠENÍ

3. Pokud máte zájem o zaslání tištěného poukazu (formát poukazu A 4, tištěn na kartonu -celobarevný) zavolejte, nebo nám napište a bude Vám vystaven dárkový poukaz, dle vašich požadavků (text, jméno, kurz, místo).  V tomto případě se k rezervační poplatku za kurz připočítá za poukaz včetně tisku a poštovného + 100,-Kč . Poukaz bude zaslán až po obdržení rezervačního poplatku za vybraný kurz +100,- Kč na Vámi uvedenou adresu.

POSTUP:

1.Vyplníte přihlášku na kurz, který jste vybrali: (viz níže): vyplníte jméno a příjmení účastníka kurzu a do políčka e-mail uvedete Vaši e-mailovou adresu, na kterou obratem přijde odpověď o přijetí přihlášky. Do políčka druh kurzu zvolíte vybraný kurz, nebo pokud nemáte vybraný konkrétní kurz s termínem, tak „dárkový poukaz“.

2.Zašlete úhradu kurzovného na číslo bankovního účtu 65111967/2010 u FIO Znojmo, zpráva pro příjemce: Jméno účastníka kurzu a místo kurzu, var. symbol: datum zahájení kurzu (v případě, že nemáte vybraný konkrétní kurz, tak Vámi zvolené libovolné číslo)

3.V případě že neobjednáte konkrétní kurz, je potřeba, aby si obdarovaný po výběru druhu kurzu a termínu kurzu VYPLNIL PŘIHLÁŠKU na konkrétní vybraný kurz a do poznámky napsal- „dárkový pokaz-hrazeno.“

Dárkové poukazy lze využít na veškeré naše kurzy po celé ČR.

Platnost dárkového poukazu od podání přihlášky je jeden rok.

Dárkový poukaz ke stažení zde