Brno

Od letošního roku realizujeme naše kurzy pro Brno a okolí v malebném a reprezentativním Golf hotelu Austerlitz, v dobré dostupnosti od D1 a dalších.  Golf Hotel Austerlitz
Na golfovém hřišti 1510, 684 01 Slavkov u Brna.   https://www.hotelausterlitz.cz/

Kromě 2 školících prostor pro teoretickou a praktickou výuku nabízí hotel ubytování, skvělou restauraci a další vyžití. Výhled z venkovní terasy restaurace na krásné golfové hřiště,  turistické trasy a cestičky k procházkám, cyklostezky, nedaleké tenisové hřiště a samozřejmě možnost výuky golfu.

Kousek od hotelu je nádherný historický zámek Slavkov, s galerií a krásnými sochami. S překrásným parkem o rozloze 16 ha patří k nejvýznamnějším historickým zahradám na Moravě. Mohyla míru na Prackém kopci – secesní památník slavné napoleonské bitvy a mnoho dalšího…

V obci je možnost výběru z mnoha služeb: kadeřnictví, manikůra, pedikůra, kosmetika, posilovna, Fit-studio a další.

Možnost ubytování, školící prostory
Dopravní dostupnost a parkování
Možnost občerstvení a stravování

K dispozici máme 2 školící prostory, reprezentativní sál pro teoretickou výuku přímo vedle restaurace a soukromý prostor pro praktickou výuku.

Prostory jsou vybavené stoly, židlemi a příslušenstvím pro teoretickou i praktickou výuku- projektor, flipchart, plátno…

Hotel nabízí ubytování v 6 zajímavých bungalovech s 30 pokoji ve velikosti garsonky a třemi velkorysými apartmány s kuchyňkou a teráskou na posezení. Vše vybaveno sprchovým koutem, televizí a psacím stolem. Ubytování je včetně snídaně.

POZOR! pro naše studenty SLEVA na ubytování, při zájmu prosím kontaktujte Ing. Kateřina Libenská, tel: +420 775 221 577, libenska@hotelausterlitz.cz

Školící místo je skvěle dostupné autem, z dálnice D1 máte nejbližší sjezd č. 201.

Obec Slavkov má vlastní autobusové a vlakové nádraží, první den kurzu Vás zde bude čekat auto, které Vás doveze přímo na místo!!! Pokud máte zájem, kontaktujte mně prosím telefonicky, nebo emailem: info@floristickekurzy.cz, 777 886 662. První den kurzu domluvíme čas zahájení výuky tak, aby korespondoval s Vaší dopravou!

Dopravní spojení: Z nádraží Brno-Zvonařka A5 jedou zrychlené autobusy do Slavkova  č.106 a č.601, jízda 25-35 minut,vlakové spojení z Brna osobní vlak Os 4107 , jízda 35 minut. Ověřte si prosím na IDOS.CZ

Parkování je možné na  hotelovém parkovišti zdarma,k dispozici 50 parkovacích míst.

V přízemí hotelu se nachází krásná a prostorná restaurace pro 80  osob, která poskytuje gurmánský zážitek, ochutnávku domácích limonád, kvalitní kávy, různých druhů piv a vín.

K dispozici je denní menu v ceně 110 Kč. První den kurzu se můžeme domluvit na společném stravování v polední pauze. V době teoretické výuky si  nápoje můžete objednat přímo do školící místnosti.

Součástí  restaurace je v teplých dnech i venkovní terasa pro 60 osob, s výhledem na celý areál. K dispozici je navíc oddělená klubová místnost s velmi pohodlnými křesílky, kde si můžete dát kávu, čaj a nápoje.

Přímo v obci je možnost nákupu v prodejně Penny market, nachází se tam domácí cukrárny, potraviny, domácí pekárna a další.