• Home
 • /Přihlášení a platba- návod

Přihlášení a platba- návod

Postup:

 1. Vyplníte přihlášku na zvolený kurz
 2. Obdržíte e-mailem automatickou odpověď o Vaší registraci na kurz
 3. Nejpozději 1 měsíc před termínem zašlete úhradu na bankovní účet
 4. Zhruba 3-4 týdne před termínem obdržíte od nás podrobný informativní email o kurzu ( přesné zahájení, dopravní spojení, zázemí, vybavení, parkování atd.)
 5. Informace o přijaté platbě nezasíláme, chcete-li si toto ověřit, kontaktujte nás na tel.:+420 777 886 662 nebo e-mail: info@floristickekurzy.cz

Platba:

Podáním přihlášky jste zařazeni do evidence zájemců, místo na kurzu se rezervuje až po ZAPLACENÍ KURZOVNÉHO, nebo rezervačního poplatku (zálohy u kurzu Rekvalifikačního, Zrychleného a Intenzivního) a to NEJPOZDĚJI MĚSÍC  před datem zahájení kurzu.

Doplatek za kurz se hradí:

 • Platbou na účet, nejpozději připsanou v den zahájení kurzu
 • V případě, že požadujete vystavení faktury, je nutné zaslat provozovateli kompletní fakturační údaje v přihlášce nejpozději týden před zahájením kurzu. V průběhu, nebo po ukončení kurzu Vám bude zaslaná faktura emailem.

ČÍSLO ÚČTU:

 • poplatek za Akreditovaný rekvalifikační kurz Florista (14 dní)  i rezervační poplatek se zasílá na číslo bankovního účtu ČSOB Znojmo 181061207/0300      
 • zpráva pro příjemce: Vaše jméno a místo kurzu
 • variabilní symbol: Vámi zvolené libovolné číslo
 • pro platby ze zahraničí: IBAN CZ19 0300 0000 0001 8106 1207
  BIC (SWIFT)CEKOCZPP

 

 • poplatek za OSTATNÍ kurzy se zasílá na číslo bankovního účtu FIO banka Znojmo 65111967/2010
 • zpráva pro příjemce: Vaše jméno a místo kurzu
 • variabilní symbol: Vámi zvolené libovolné číslo
 • pro platby ze zahraničí: IBAN CZ 192 0100 0000 000 65111967
  BIC (SWIFT)FIOBCZPPXXX

1

Přihláška uchazeče z Úřadu práce ČR

Pro uchazeče z ÚP je pouze Akreditovaný rekvalifikační kurz Florista -14 dní, se zkouškou z profesní kvalifikace (ÚP hradí POUZE tento kurz – ne jiné kurzy)

1. na Vašem ÚP si podáte žádost o zvolenou rekvalifikaci Florista(41-008-H) s akreditací.

2. vyžádáte si odkaz na DATOVOU SCHRÁNKU úřadu práce a JMÉNO OSOBY , se kterou na ÚP jednáte ohledně žádosti.

3. vyplníte na našich stránkách přihlášku na kurz a do  „poznámky“ napíšete odkaz na datovou schránku a jméno kontaktní osoby z ÚP.

4. zaslání všech tiskopisů vyřídíme ZA VÁS.

5. o schválení kurzu nás budete informovat e-mailem, telefonicky…

7. obě potvrzení z ÚP, které obdržíte, odevzdáte v den zahájení kurzu.

Podrobný návod

Pokud jste evidovaní jako nezaměstnaná osoba a máte zájem o úhradu kurzu ze strany ÚP,  postup při vyřizování účasti na kurzu je následovný:

Na oddělení Rekvalifikací u Vašeho ÚP osobně nahlásíte, že máte zájem o Akreditovaný rekvalifikační kurz Florista se zkouškou z profesní kvalifikace (ÚP hradí POUZE tento kurz – ne jiné kurzy). Zpravidla v této fázi Vám ÚP zdělí, zda splňujete podmínky. Pokud ano, máte 2 možnosti:

 1. vyplníte si na našich stránkách  elektronickou přihlášku a doplníte v poznámce odkaz na datovou schránku a jméno osoby z ÚP, se kterou řešíte rekvalifikaci.
 2. potvrzení, které obdržíte  (C. Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu) zašlete poštou na naší adresu (Mgr. Renáta Steinová, V Dolnách 301, 669 02 Suchohrdly), spolu s nadepsanou obálkou s Vaší adresou a poštovní známkou 20 Kč. Přiložíte Vaše jméno, telefon, email a datum a místo kurzu, na který se hlásíte.Vyplněný tiskopis Vám zašleme zpět. Odevzdáte ho na ÚP.

Po zasednutí komise na ÚP Vám bude sděleno, zda Vaší žádosti vyhověli. V obou případech Vás prosíme o informaci emailem, telefonem, o výsledku jednání.

Úřad práce Vám v případě schválení vystaví ve 2 kopiích Potvrzení o úhradě ceny rekvalifikačního kurzu. Oba tiskopisy odevzdáte k vyplnění v den zahájení rekvalifikačního kurzu.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás! 

2

Stručné všeobecné obchodní podmínky

 • Přečtěte si prosím pozorně Podrobné všeobecné obchodní podmínky pro pořádání floristických kurzů.

Zde stručné obchodní podmínky, v souladu s podrobnými podmínkami ohledně VII. Zrušení kurzu ze strany provozovatele a zrušení účasti objednatele na kurzu:

 • V případě, že ze strany dodavatele kurzu (Floristické kurzy Mgr. Renáta Steinová) dojte ke změně termínu kurzu, nebo zrušení kurzu, záloha je vratná- rezervační poplatek se zašle zpět na účet bankovním převodem. O tomto je objednatel kurzu informován e-mailem a vyzván k zaslání čísla účtu, na který se poplatek zasílá obratem zpět.
 • V případě, že objednatel nemůže na kurz nastoupit ze zdravotních důvodů a předloží kopii dokladu od lékaře, může si zvolit náhradní termín objednaného kurzu, nebo jiný kurz nejdéle  do 1 roku od data podání přihlášky.
 • Při stornováním přihlášky ze strany objednatele po termínu uzávěrky kurzů (měsíc před zahájením kurzu) je záloha nevratná. Je možné objednat na kurz místo sebe náhradní osobu, v tomto případě se záloha kompenzuje (převede se na nového objednatele).
 • Při úhradě kurzu formou splátky nelze uplatnit žádné bonusy, ani dárky a cena kurzu se navyšuje o 1% za každý započatý měsíc až po doplacení celé částky.
 •  V případě bonusových kurzů (kurzy zařazené do výuky navíc) a kurzů zdarma (v rámci pořádaných soutěží provozovatelem, za sdílení a další) si provozovatel vyhrazuje právo na jejich změnu (jiný -náhradní kurz, termín, nebo výuka) dle skutečného počtu aktuálních zájemců o deklarovaný kurz.
 • Slevy a finanční bonusy na jednotlivé kurzy nelze spočítat ( nemůžete uplatnit slevu ze zlevněného, nebo cenově zvýhodněného kurzu).
 • Přečtěte si prosím pozorně Souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů (podle obecného nařízení pro ochranu osobních údajů GPDR) v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno a) nařízení Evropského parlamentu a rady EU 2016/ 679 s účinností od 25. 5. 2018

3

Dárkový poukaz

Připravili jsme pro vás dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své blízké. Poukaz může být vystaven na libovolný kurz, nebo na libovolnou částku, kterou si určíte. Máte na výběr z několika možností.

1.Poukaz si můžete zkopírovat vedle (uložit jako obrázek JPG), vyplnit a vytisknout.

2. Poukaz Vám můžeme na základě telefonické domluvit zaslat jako přílohu emailu ve velikém rozlišení, pro Vaše další úpravy.

3. Pokud máte zájem o zaslání tištěného poukazu (formát poukazu A 4, tištěn na kartonu -celobarevný) zavolejte, nebo nám napište a bude Vám vystaven dárkový poukaz, dle vašich požadavků (text, jméno, kurz, místo).

V tomto případě se k rezervační poplatku za kurz připočítá za poukaz včetně tisku a poštovného + 100,-Kč . Poukaz bude zaslán až po obdržení rezervačního poplatku za vybraný kurz +100,- Kč na Vámi uvedenou adresu.

Vyplníte přihlášku na kurz, který jste vybrali: (viz níže): vyplníte jméno a příjmení účastníka kurzu a do políčka e-mail uvedete Vaši e-mailovou adresu, na kterou obratem přijde odpověď o přijetí přihlášky. Do políčka poznámka vyplníte „dárkový poukaz“.

Zašlete úhradu kurzovného na číslo bankovního účtu 65111967/2010 u FIO Znojmo, zpráva pro příjemce: Jméno účastníka kurzu a místo kurzu, var. symbol: Vámi zvolené libovolné číslo

Dárkové poukazy lze využít na veškeré naše kurzy po celé ČR i Slovensku.

Platnost dárkového poukazu od podání přihlášky je jeden rok.