• Home
  • /Podrobný návod

Podrobný návod

 

Pokud jste evidovaní jako nezaměstnaná osoba a máte zájem o úhradu kurzu ze strany ÚP,  postup při vyřizování účasti na kurzu je následovný:

Na oddělení Rekvalifikací u Vašeho ÚP osobně nahlásíte, že máte zájem o Akreditovaný rekvalifikační kurz Florista se zkouškou z profesní kvalifikace (ÚP hradí POUZE tento kurz – ne jiné kurzy). Zpravidla v této fázi Vám ÚP zdělí, zda splňujete podmínky. Pokud ano, obdržíte tiskopis : C. Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu

Pouze tento tiskopis zašlete poštou na naší adresu (Mgr. Renáta Steinová, V Dolnách 301, 669 02 Suchohrdly), spolu s nadepsanou obálkou s Vaší adresou a poštovní známkou. Přiložíte Vaše jméno, telefon, email a datum a místo kurzu, na který se hlásíte.

Na našich stránkách si vyplníte elektronickou přihlášku 

Vyplněný tiskopis Vám zašleme zpět. Odevzdáte ho na ÚP.

Po zasednutí komise na ÚP Vám bude sděleno, zda Vaší žádosti vyhověli. V obou případech Vás prosíme o informaci emailem, telefonem, o výsledku jednání.

Úřad práce Vám v případě schválení vystaví ve 2 kopiích Potvrzení o úhradě ceny rekvalifikačního kurzu. Oba tiskopisy odevzdáte k vyplnění v den zahájení rekvalifikačního kurzu.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás! 

tel.: 777 886 662

email: info@floristickekurzy.cz