• Home
  • /Nová Bystřice

Nová Bystřice

Nově realizujeme naše kurzy pro Jihočeský kraj, v kouzelném místě Nová Bystřice, v oblasti zvané Česká Kanada- Penzion Ovčárna 41, 378 33 Nová Bystřice.

Po celém území jsou rozesety skalní a kamenné útvary a nachází se zde i větší množství rybníků. Centrem České Kanady je od nepaměti románská zřícenina hradu Landštejn.  

Školení probíhá v historické budově bývalé ovčárny s tradičními prvky. K dispozici je i možnost ubytování za zvýhodněné ceny, možnost parkování ZDARMA a úschovna jízdních kol.

Školící prostor je v pěší dostupnosti od historického centra města, kde Vás čeká nádherný Arcibiskupský zámek s  obrazárnou, pro milovnice květin je nezapomenutelná Podzámecká, nebo Květná zahrada, které patří mezi památky UNESCO. Přímo u školy se nachází Bezručův park s kouzelnou fontánou, kde můžete o přestávkách relaxovat.

Kroměříž nabízí nejen procházku po rozlehlých parcích a návštěvy historických budov, také turistické cyklostezky s možností vyhlídek ze zámecké věže, nebo návštěvu Selského pivovárku. Ve městě je možnost výběru z mnoha služeb: restaurace, kadeřnictví, manikůra, pedikůra, kosmetika, posilovna, fitness a další.

Možnost ubytování, školící prostory
Dopravní dostupnost a parkování
Možnost občerstvení a stravování

K dispozici máme 2 školící prostory, reprezentativní konferenční sál s balkonem, samostatným WC a zázemím, nebo při menším počtu uchazečů školní třídu.Prostory jsou vybavené stoly, židlemi a příslušenstvím pro teoretickou i praktickou výuku- projektor, flipchart, plátno…

Škola nabízí ubytování v penzionu, který se nachází ve 3. patře budovy s výtahem. Ubytování bez snídaně v ceně 330 Kč/noc. Je možné si po domluvě objednat i snídani. Ubytování nabízí pokoje s lůžkem, vlastní sprchou a WC. Na společné chodbě MVT, lednice. Pokud máte zájem o ubytování, kontaktujte přímo: Mrázek Mojmír, Bc.
mojmir.mrazek@coptkm.cz,  +420573308240 /40  +420723874550

Školící místo je skvěle dostupné autem, z dálnice D1 máte nejbližší sjezd č. 258 na silnici 357.

Autobusové a vlakové nádraží Kroměříž je v dosahu 4-8 minut MHD autobusem č. 823160, 771262, zastávka:  Kotojedská.(ověřte si prosím na IDOS.cz). Pěšky trvá  cesta 18- 25 minut.
První den kurzu domluvíme čas zahájení výuky tak, aby korespondoval s Vaší dopravou!

Parkování je možné vedle budovy školy zdarma, domluvte si předem: Mrázek Mojmír, Bc.
mojmir.mrazek@coptkm.cz, +420573308240 /40  +420723874550

V průběhu školního roku nabízí školní jídelna možnost stravování v rozmezí 60- 80 Kč. Menu: teplá polévka,hlavní chod a nápoj.

Ve školním bufetu je možnost zakoupení svačiny a dalšího občerstvení, v přízemí se nachází automat na teplé nápoje.

V dosahu 350 m od školy, 5 minut pěšky, se nachází výborně zásobený hypermarket  Albert, kde je k dispozici kompletní nabídka občerstvení a nápojů.

V případě zájmu Vám můžeme zajistit do školící místnosti rychlovarnou konvici, pokud si donesete vlastní nádobí, čaj a kafe .